Skorzeny:
Megtaláltuk a britek Horn Gáborát
Amikor évekkel ezelőtt Horn Gábor arra utalt, hogy az anyját és apját a gaz nyilasok a Duna partjára vitték (ahol nyilván bele is lőtték a vízbe annak rendje és módja szerint), mindenki hülyének, illetve hazudozó szélhámosnak nézte, tekintve, hogy a fikazabáló szadeszos 1955-ben született, tehát egy évtizeddel a szülei állítólagos Dunába gyilkolását követően.
Azonban egy nagy-britanniai parlamenti képviselő felszólalása arra világít rá, hogy ez a dolog a zsidóknál bizonyára másképp működik, tudomány ide vagy oda. Julian Lewis Konzervatív párti zsidó képviselő 2009. április 29-én, az ún. holokauszt brit hőseiről szóló "vitában" szólalt fel, és többek között ezt mondta:
"Az a csodálatos, hogy egyáltalán annyi ellenállás is volt. A féltucat elsőszámú megsemmisítő központból háromban került sor felkelésre. Említettem, hogy Auschwitzban a krematóriumokat felgyújtották, de a sobibori és a treblinkai táborokat - ahol a családomat kiirtották - a fogolylázadások során teljesen lerombolták. Efféle tettet végrehajtani ilyen reménytelen körülmények között a hősiesség jele, ami több elismerést érdemel, mint amit eddig kapott."
A túlélők népének csodálatos fia (j) David Cameron miniszterelnök társaságában |
Azon az apróságon átlendülve, hogy a sobibori és a treblinkai táborban - amelyek még csak nem is koncentrációs, hanem átmenő táborok voltak - még a hivatalos holomitológia szerint sem irtották a zsidókat, az tűnhet fel leginkább a kíváncsi érdeklődőnek, hogy Lewis képviselő bizony 1951-ben, azaz a sobibori és treblinkai táborok 1943-as bezárását követően született.
Ez pedig arra a csodára enged következtetni (ami persze csak a mi goj szemünkben lehet az), hogy nyolc évvel a családjának, azaz szüleinek megsemmisülését követően is képes volt megszületni ez a ragyogó politikus, bizonyára a britek legnagyobb örömére.
(Skorzeny)
/Forrás: Kuruc.info 2014.03.21./*B.Kiss-Tóth László
------------------------------ ------------------------------ --------------------------
Kapcsolódó:
Esküvő és nászéjszaka a szörnyű haláltáborban -a vérszomjas SS-őrök még öltönyt is adtak a vőlegénynek
Megemlékeztek kedden az Auschwitz-birkenaui Emlékhelyen és Múzeumban arról, hogy hetven évvel ezelőtt kötötték az egyetlen házasságot az egykori munkatáborban.
Margarita Ferrer, a köztársaságiak oldalán harcoló spanyol nő és Rudolf Friemel osztrák kommunista a németek különleges engedélyével tarthatott esküvőt, amelyen ott lehetett a pár fia, a vőlegény apja és fivére is.
Rudolf Friemel és Margarita Ferrer 1937-ben Spanyolországban ismerkedett meg, ahol az osztrák férfi a köztársaságiak oldalán, a nemzetközi brigádokban harcolt a 1936-tól 1939-ig tartó polgárháborúban.
A köztársaság bukása után a pár gyermekével együtt Franciaországba települt, ahol Rudolf Friemelt a németek letartóztatták, és Auschwitzba vitték.
Az esküvőre a kopaszra nyírt vőlegény kivételesen megnöveszthette haját, sőt öltönyt és nyakkendőt viselhetett, amelyet az SS-őröktől kapott kölcsön. Egy lengyel fogoly, Wilhelm Brasse fényképeket készíthetett az esküvőről, amely után a pár a nászéjszakára megkapta a 24-es blokk egyik szobáját.
Az újdonsült feleség, Margarita Ferrer, aki nem volt fogoly, másnap elhagyta a lágert. Ez volt az utolsó alkalom, hogy láthatták egymást, mert férjét, aki a fent leírt örömök ellenére nem bírt nyugton maradni, néhány hónappal később egy szökési kísérlet után felakasztották.
És a zsidók hálája...
Németországban letartóztattak egy 93 éves egykori auschwitzi őrt. A férfi ellen gyilkosságokban való többszörös részvétel miatt indítottak eljárást – adta hírül kedden Schwerin város ügyészségének szóvivője.
Stefan Urbanek azt mondta, hogy a gyanúsítottat megvizsgáltatták egy orvossal, aki szerint az idős ember egészsége nem akadályozza a letartóztatást.
A férfi az SS kötelékében szolgált 1944 szeptemberében a munkatáborban. A holomese szerint abban a hónapban legalább 1700 rab került gázkamrába (de persze az is lehet, hogy ki is sétáltak onnan, akár többször is, mint Michael Howard nagy-britanniai politikus nénikéje... de persze csak ha nem volt nálukpisis zokni - a szerk.).
Februárban a stuttgarti ügyészség tartóztatott le 88, 92 és 94 éves férfiakat hasonló gyanú alapján. Őket börtönkórházba vitték, és ott is tartják őket, amíg véget ér ügyükben a nyomozás.
Tavaly szeptemberben a német szövetségi ügyészség körülbelül harminc, gyaníthatóan hajdani auschwitzi őr letartóztatását javasolta. Ezután a tartományi és városi ügyészségek dolga a gyanúsítottak ellen vizsgálódni, és kellő megalapozottság esetén elrendelni letartóztatásukat.
/MTI nyomán Kuruc.info 2013.03.18./*B.Kiss-Tóth László